• Et suyu, bulyon, msg yok
  • Çin tuzu ve soya yok
  • Anadolunun tadı var
  • Gerçek çiğ köfte var
HEMEN ARA 0541 530 1234

Üretim

Üretim

Sosyete Çiğ Köfte, gıda sektöründe üretici sınıfında hizmet vermektedir. Düzenli denetlenen ve tüm sertifikaları tam olan işletmemiz, İstanbul’da 750 metrekarelik bir alana kurulmuştur. Başta gıda mühendisimiz ve işinin ehli aşçılarımız olmak üzere yeni ürün araştırmaları ve geliştirme çalışmaları personellerimizle yapılmaktadır. Üretim tesisimiz düzenli olarak İl Sağlık Müdürlüğü ve T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından denetlenmektedir.
Çiğ Köfte Üretimi

Organik Formül

Organik Çiğ Köfte Formülü
Sosyete Çiğ Köfte, sürekli gelişen sektör nedeniyle düşen kaliteye inat en iyi üretimi yapmaktadır. Ürünün içeriğine lezzetini artırmak ya da kimyasal katkıların tadını gizlemek için kansorejen maddeler katılmaz. Sadece özenle toplanan malzemeler, geleneksel formülle yoğrulup eşsiz baharat çeşnimizle birleştirilir. Maliyeti düşürmek için soya gibi katkılar ya da lezzeti artırmak için et suyu, bulyon, msg kullanılmaz. Sağlık ve lezzetin önde olduğu formülümüz son 2000’li yılların başından beri hiç değişmemiştir. Kendi içimizde “milenyum formülü” dememezin sebebi budur. 14 bitkinin karışımından oluşan şifa kaynağı enerji çiğköfteyi muhakkak tadınız.

Üretim Anlayışı

Sosyete Çiğ Köfte, sürekli gelişen sektör nedeniyle düşen kaliteye inat en iyi üretimi yapmaktadır. Ürünün içeriğine lezzetini artırmak ya da kimyasal katkıların tadını gizlemek için kansorejen maddeler katılmaz.Maliyeti düşürmek için soya gibi katkılar ya da lezzeti artırmak için et suyu, bulyon, msg kullanılmaz.

Gıda Güvenliği

Gıda Güvenliği
Sağlam adımların verdiği özgüvenle, dünyada kabul görmüş metodları kullanarak kalitesi yüksek ürünleri tüm dünyaya sunmaktayız. Firmamız ürün kalitesi ve güvenliğine son derece önem göstermektedir. IS09001:2008, ISO22000:2005 ve Helal Gıda Sertifikası gibi güven veren belgelerin yanı sıra ürünlerimizi kalite kontrol laboratuvarlarında da analiz ettirmekteyiz. Üretimden alınan numuneleri gıda laboratuvarında günlük inceletiyoruz. Kalitemizi testlerinden sonra şahit numuneler alarak belirli sürelerde açıkta ve buzdolabında muhafaza ediyoruz. Bu sayede en ufak problem ve şikayet olması durumunda, aynı partide bulunan ürün numunesini bağımsız araştırma laboratuvarında incelemeye gönderiyoruz. Hata oluşabilecek noktalara, daha oluşmadan müdahale ediyoruz.

Gıda Mühendisimiz

Gıda Mühendisi: İsa Tahta
Sn. İsa Tahta, 1981 İstanbul doğumludur. Trakya Üniversitesi Tekirdağ Ziraat Fakültesi Gıda Mühendisliği bölümünden 2004 yılında mezun olmuştur. Kurduğu Dervişoğlu Gıda ve Temizlik Şti. işletmesi ile iş hayatına atılan Tahta, ISO 9001:2008, ISO 22000:2005 Başdenetçisi ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıdır. Sosyete Çiğ Köfte gibi bir çok öncü kurumda gıda mühendisi olarak danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca TMMOB Gıda Mühendisleri Odası, İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Sayısz basın – yayın organlarında “gıda sahteciliği ve hileleri” konularındaki demeçleri ile halkı bilinçlendirme konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.
Ekonomik Çiğ Köfte Bayilik Paketi Çiğ Köfte Bayiliği Lüks Çiğ Köfte Bayilik
BU İÇERİĞİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ
COPYRIGHT © 2018 [ SOSYETE ÇİĞ KÖFTE ] ALL RIGHTS RESERVED
Xcrea Creative Solutions
Hemen Ara
En Uygun Bayilik !